2 Memorijalni turnir “ Vladimir Judin ” 20/21.04.2013.

2 Memorijalni turnir “ Vladimir Judin ”

20/21.04.2013.

          Memorijalni turnir “ Vladimir Judin ” koji je održan u subotu i nedelju 20/21.04.2013. je bio uspešan i vro posećen. U subotu su odmerili snage na pisti Kadeti i Juniori u floretu i maču, dok u nedelju su odmerli snage Seniroi u sablji.

            Na takmičenju, koji je dobio medjunarodni karakter, su bili gosti iz Mađarske, Bugarske i Makedonije. U nadi da će oni svoje lepe utiske preneti svojim kolegama, i da Memorijalni turnir “ Vladimir Judin ” sledeće godine bude još posečeniji.

            Takmičari MK “Železničar” su bili dostojni protivnici u svi oružjima, a najuspešnija je bila BISERA Dodevska, osvojivši Bronzanu medalju, u maču. MILICA Aranđelovič u ukupnom plasnamu 9 u floret, MIHAILO Cvetić 8 u maču, ALEKSANDAR Anastasov 7 sablja , dok u ženskoj sablji, JOVANA Ostojić se našla na 7 poziciji, kojoj je ovo bilo prvo takmičenje.  

            Ostvareni su sledeći rezultati:

Kadeti:

Oružje- Floret Muškarci    

                                                                     

1. HOLOS Tomas MK SZEGED TUDOMANJ EGYETEM HUN               

2. GOLIC David MK OMLADINAC SRB                                                    

3. KARAVIDIN Dina MK OMLADINAC SRB                                           

4. SZIKE Jozef MK SZEGED TUDOMANJ EGYETEM HUN

 Oružje- Floret Žene

1. SIKE Nora MK SZEGED TUDOMANJ EGYETEM HUN

2.BARBULOVIC Ana MK OLIMPIJA SRB

3.KOSTIC Andjela MK CRVENA ZVEZDA SRB

4.PELEKSIC Nadja MK CRVENA ZVEZDA SRB

 

Oružje – Mač Muškarci     

                                                                               

 1.SANTRAC Danilo BMK ZELEZNICAR VITEZ SRB                            

2. CETIC Danilo MK CRVENA ZVEZDA SRB                                          

3. PECANAC Slobodan MK OMLADINAC SRB                                       

4. SAMARDZIC Radomir MK SILNI SRB            

 Oružje – Mač Žene

 1. SEL Ana MK OMLADINAC SRB

2. GRIJAK Jana MK SILNI SRB

3. DODEVSKA Bisera MK ZELEZNICAR SRB

4. ZIVANOVIC Jovana MK SILNI SRB

 

Juniori:

Oružje- Floret Muškarci   

                                                                                                 

1. BAKO Tomi MK SZEGED TUDOMANJ EGYETEM HUN  

2. TOMSIC Nikola MK OMLADINAC SRB                                

3. GOLIC David MK OMLADINAC SRB                                                    

4. MERE Mihail MK SZEGED TUDOMANJ EGYETEM HUN

Oružje- Floret Žene

 1. KOVACEVIC Marija MK CRVENA ZVEZDA SRB

2. BIRVEN Jasmin MK SZEGED TUDOMANJ EGYETEM HU

3. BARBULOVIC Iva MK OLIMPIJA SRB

4. MITRIC Iva MK OMLADINAC SRB

 Oružje – Mač Muškarci       

                                                                             

 1. BUNDALO Ivan MK OMLADINAC SRB

2. MILIC Milos MK SILNI SRB                                                                     

3. MICETA Lazar MK CRVENA ZVEZD SRB                                           

4. POPOVIC Danilo MK MACEVI I MASKE SRB

 Oružje – Mač Žene

1. KNEZEVIC Katarina MK SILNI SRB     

2. ZIVANOVIC Jovana MK SILNI SRB

3. DRASKOVIC Katarina MK SILNI SRB

4. MILOSEVIC Marina MK SOKO SRB

Seniori:

Oružje – Sablja Muškarci      

                                                                                           

 1. KLJAJIC Marko MK SPARTAK SRB      

2. TIKVICKI Luka MK SPARTAK SRB                                                     

3. DAMNJANOVIC Vuk MK LOKOMOTIVA SRB                                   

4. SRECKOVIC Nebojsa MK CRVENA ZVEZDA SRB

 

Oružje – Sablja Žene

 1. KLJAJIC Bojana MK SPARTAK SRB

2. DIMITROVA Silva ACADEMY ETROPOLSKY BUG

3. STIKLICA Sonja MK LOKOMOTIVA SRB

4. TIKVICKI Katarina MK SPARTAK SRB

DSC03219DSC03225 DSC03222 DSC03223 DSC03218

 

 

Leave a Reply