KUP MK ŽELEZNIČARA

Tradicionalni

Dana 14.04.2013. godine u Sali Macevalačkog Kluba “ Železničar ” je održan tradicionalni turnir za Gospodu I Dame u oružju – Mač. U sjajnoj atmosferi i sportskom duhu učestvovalo je 33 Seniora – Muškarci i 23 Seniori – Žene.

M2U03622[21-49-31]

U muškoj konkurenciji, najbolji je bio BUNDALO Ivan iz MK Omladinac, u Finalnoj borbi, pobedivši NIKOLIĆ Luku sa 15:8.

M2U03666[21-57-35]

U ženskoj konkurenciji najbolja je bila SEL Ana iz MK Omladinac, pobedivši CARAN Romanu u finale 15:14.

M2U03670[21-59-33]

Najbolje plasmane iz MK “ Železničar ”  ostvarili su VUKČEVIĆ Lazar i ILIĆ Slaviša, osvojivši 6 i 7 mesto, dok u ženskoj kategoriji, ARANDJELOVIĆ Milica i DODEVSKI Bisera, osvojivši 11, odnosno 13 mesto u ukupnom plasmanu.