Kup OLIMPIJE

Na drugom   medjunarodnom “Olimpija Kupu” u mačevanju  za pionire i kadete  koji je ponovo uspešno organizovao “MK Olimpija” pod pokroviteljstvom matičnog Saveza,  u prostorijama domaćina koje deli sa “MK Železničar” na Savskom trgu br.2 u Beogradu učestvovalo je preko 70 najmlađih i najboljih  mačevalaca Srbije i gostiju iz inostranstva.  Najmlađa takmičarka je bila šestogodišnja Milena Žunić iz “MK Olimpija.”   Ukupno u  10 disciplina,   u oružjima  mač  i floret,   ovo takmičenje  je redovni bodovni turnir za rang listu Mačevalačkog saveza Srbije (MSS)  najmlađih i najboljih srpskih takmičara ovog starog i plemenitog sporta. Dečaci i devojčice, mačevaoci  iz Srbije, Makedonije i Mađarske tokom proteklog vikenda  borili su se za medalje i pehare koji su otišli najuspešnijima. Evo i rezultata sa ovog takmičenja:

Kup Olimpije – Floret Muskarci Kadeti 1 GOLIC David MK OMLADINAC SRB 2 MERO Mihaly SZEGED HUN 3 FABIAN Daniel SZEGED HUN 3 KARAVIDIN Dina MK OMLADINAC SRB 5 BUGARIN Dimitrije MK OMLADINAC SRB 6 NEHEZ Denis MK OMLADINAC SRB 7 STIKLICA Luka MK CRVENA ZVEZD SRB 8 CVETIC Jovan MK ZELEZNICAR SRB 9 KONFORTI Boris MK OLIMPIJA SRB 10 MILIVOJEV Nikola MK VOJVODINA SRB

Kup Olimpije – Floret Zene Kadeti 1 MITRIC Iva MK OMLADINAC SRB 2 PELEKSIC Nadja MK CRVENA ZVEZDA SRB 3 RADIC Nevena MK CRVENA ZVEZDA SRB 3 SEL Ana MK OMLADINAC SRB 5 PESIKAN Marija MK OLIMPIJA SRB 6 CURCIC Jelena MK VOJVODINA SRB 7 DODEVSKA Bisera MK ZELEZNICAR SRB 8 BRAHUS Andrea MK OMLADINAC SRB 9 SINZAR Ksenija MK CRVENA ZVEZDA SRB 10 ARANDJELOVIC Milica MK ZELEZNICAR SRB 11 SULJAGIC Marta MK OLIMPIJA SRB

Kup Olimpije – Mac Muskarci Kadeti 1 PAVLOV Filip RABOTNICKI MKD 2 CETIC Danilo MK CRVENA ZVEZD SRB 3 DOZAJ Marko MK VOJVODINA SRB 3 PECANAC Slobodan MK OMLADINAC SRB 5 POPOVSKI Nikola RABOTNICKI MKD 6 SKALA Andrej MK VOJVODINA SRB 7 CVETIC Jovan MK ZELEZNICAR SRB 8 GANEM Nikola MK SILNI SRB 9 TRIFUNOVIC Bogdan MK ZELEZNICAR SRB 10 BOZINOV Marko VARDAR MKD

Kup Olimpije – Mac Zene Kadeti 1 SEL Ana MK OMLADINAC SRB 2 PESIKAN Marija MK OLIMPIJA SRB 3 DMITROVIC Tamara MK VOJVODINA SRB 3 DODEVSKA Bisera MK ZELEZNICAR SRB 5 PROSENICA Marija MK SV. ARHANGEL MIHAILO SRB 6 BULATOVIC Tea MK VOJVODINA SRB 7 ARANDJELOVIC Milica MK ZELEZNICAR SRB 8 PROLE Teodora MK SILNI SRB 9 NIKOLOVSKA Jana VARDAR MKD 10 GANEM Mila MK SILNI SRB

Kup Olimpije – Floret Muskarci Pioniri A 1 KARAVIDIN Dina MK OMLADINAC SRB 2 MILIVOJEV Nikola MK VOJVODINA SRB 3 CURCIC Milan MK VOJVODINA SRB 3 NEHEZ Denis MK OMLADINAC SRB 5 JOVANOVIC Aleksandar MK OLIMPIJA SRB 6 MUC Kristian MK OMLADINAC SRB 7 COROVIC Lazar MK OLIMPIJA SRB 8 KONFORTI Boris MK OLIMPIJA SRB 9 KURESEVIC Strahinja MK VOJVODINA SRB 10 RUSKI Mateja MK VOJVODINA SRB 11 POTOCNIK Andrej MK CRVENA ZVEZD SRB 12 DASIC Marko MK CRVENA ZVEZD SRB 13 CETKOVIC Dusan MK CRVENA ZVEZD SRB

Kup Olimpije – Floret Zene Pioniri A 1 GOLIC Teodora MK OMLADINAC SRB 2 CVIJOVIC Tamara MK CRVENA ZVEZD SRB 3 KOSTIC Andjela MK CRVENA ZVEZD SRB 3 STANKOVIC Isidora MK CRVENA ZVEZD SRB 5 LONCAR Lena MK VOJVODINA SRB 6 STOJANOV Mina MK OMLADINAC SRB 7 VARGA Mea-Marija MK SOKO SRB 8 KALAMKOVIC Jovana MK SOKO SRB 9 ZARKOVIC Dunja MK CRVENA ZVEZD SRB 10 RADENKOVIC Galina MK CRVENA ZVEZD SRB

Kup Olimpije – Mac Muskarci Pioniri A 1 DOZAJ Marko MK VOJVODINA SRB 2 MILIVOJCEV Stefan MK VOJVODINA SRB 3 GRBIC Daniil MK SILNI SRB 3 KONFORTI Boris MK OLIMPIJA SRB 5 NIKOLIC Mateja MK SILNI SRB 6 JOVANOVSKI Filip ANGARD MKD 7 BLAGOJEVIC Damjan MK SILNI SRB 8 BOZINOV Marko VARDAR MKD 9 JOVANOVIC Aleksa MK VOJVODINA SRB 10 PETROVIC Stefan MK SILNI SRB 11 KITANOVSKI Vladimir ANGARD MKD 12 STOJKOVSKI Andrej VARDAR MKD 13 MATOVIC Milos MK SILNI SRB

Kup Olimpije – Mac Zene Pioniri A 1 NIKOLOVSKA Jana VARDAR MKD 2 MIHAJLOVIC Katarina MK SILNI SRB 3 MATIC Nadja MK CRVENA ZVEZD SRB 3 STANIMIROVIC Milica MK SILNI SRB 5 GARCEVIC Nadja MK CRVENA ZVEZD SRB

Kup Olimpije – Floret Muskarci Pioniri B ranking name and first name club country 1 MUC Kristian MK OMLADINAC SRB 2 RUSKI Mateja MK VOJVODINA SRB 3 COROVIC Lazar MK OLIMPIJA SRB 3 KURESEVIC Strahinja MK VOJVODINA SRB 5 KORICA Stevan MK OLIMPIJA SRB 6 PRCIC Matej MK VOJVODINA SRB 7 KARANOVIC Ivan MK SOKO SRB 8 ZUNIC Konstantin MK OLIMPIJA SRB

Kup Olimpije – Floret Zene Pioniri B 1 GOLIC Teodora MK OMLADINAC SRB 2 ALEKSIC Jovana MK SV. ARHANGEL MIHAILO SRB 3 PUZOVIC Elena MK CRVENA ZVEZDA SRB 3 VARGA Mea-Marija MK SOKO SRB 5 JELICIC Julija MK CRVENA ZVEZDA SRB 6 RADOJEVIC Teodora MK CRVENA ZVEZDA SRB 7 STEFANOVIC Olivera MK VOJVODINA SRB 8 ZDRAVKOVIC Jovana MK OLIMPIJA SRB 9 JOVANOVIC Jovana MK SOKO SRB 10 IVKOVIC Marija MK OLIMPIJA SRB 11 DJURIC Mina MK VOJVODINA SRB 12 ZUNIC Milena MK OLIMPIJA SRB

 

DSC03128

Pohvaljujemo nase clanove, Biseru Dodevski ( osvojeno trece mesto u kategoriji Mac – Kadetkinje ), Milicu Arandje;ovic I Jovana Cvetica dostajanstvenoj I srdacnoj borbi tokom turnira. Od njih I ostalih tek ocekujemo najbolje rezultate.

 

Leave a Reply